Maandag 12 maart 2018

Drimmelens beste muzikanten gisteren in Onze Kerk

Restaurant Onze Kerk in Hooge Zwaluwe organiseert maandelijks Muziek Tweede Zondag van de Maand. Gisteren hád u op uw kalender kunnen zien dat er weer te genieten viel van muziek. Zij die dat wél zagen hebben genoten van de Wilgenband.

Beter vind je ze niet, enthousiaster al helemaal niet. Stilzitten lukt niemand en dus ook onze redactie niet. Daarmee hebben we ons bij dezen verontschuldigd voor een wazig streepje hier en daar op onze foto's of in het filmpje dat we maakten van 'De Vogeltjesdans'. U bekijkt hem hier:

 


Heb jij de KijkOp App al? Download nu gratis voor iOS of Android.

 

Deel bericht:

Reacties

Log in of registreer nu om te kunnen reageren!

Winkels, horeca en bedrijven

Aanbiedingen van winkels, horeca en bedrijven

Berichten van verenigingen en ideële organisaties